Darmowa dostawa od 500,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Poduszki sensomotoryczne

( ilość produktów: 39 )

Osoby trenujące zawodowo lub wykonujące ćwiczenia po urazach stosują różnego rodzaju sprzęt gimnastyczny. Jednym z prostszych w użyciu przyrządem do ćwiczeń są poduszki sensoryczne. Stosowane są w trakcie rehabilitacji pourazowej i przez zawodowych sportowców w codziennym treningu. Dzięki nim poprawia się koordynacja, a także postawa. Prosty, mocny kręgosłup jest bardzo ważny dla prawidłowego funkcjonowania. Korzystając więc z poduszek sensorycznych, można o niego dbać, wykonując inne czynności. Poduszki sensomotoryczne są doskonałe dla osób niemających czasu na ćwiczenia, bo poprawiają postawę podczas siedzenia, bez naszej dalszej aktywności. Mogą być również wykorzystywane do masażu

Poduszki gimnastyczne do rehabilitacji i treningu

Poduszki sensomotoryczne to świetny produkt dla każdego, kto chce wzmocnić plecy, poprawić swoją postawę i koordynację. Świetnie sprawdzają się w rehabilitacji po urazach, kiedy nie chcemy zbyt mocno obciążać mięśni. Stosując poduszkę inSPORTline Bumy, w znacznym stopniu rozwiniemy zdolności motoryczne i wzmocnimy mięśnie całego ciała. Można na niej wykonywać proste ćwiczenia, pomagające wrócić do formy, ale też bardziej zaawansowane. Jest to produkt dla każdego, zarówno amatora, jak i osoby zawodowo uprawiającej sport. Poduszka treningowa może być używana w różnego typu ćwiczeniach. Można ćwiczyć na niej koordynację ruchową, ale też stosować jako dodatkowe utrudnienie przy treningu z innymi sprzętami. Jeśli przy znanym ćwiczeniu trzeba dodatkowo utrzymywać równowagę, to włączamy do treningu więcej mięśni, dzięki czemu staje się bardziej efektywny. To tylko jeden z powodów, dla którego poduszki sensoryczne cieszą się tak dużym uznaniem osób chcących utrzymać formę. 

Stosowanie poduszki sensorycznej podczas siedzenia

Poduszki gimnastyczne stosuje się do ćwiczeń w różnych pozycjach. Można na nich stać, siedzieć, a także opierać różne części ciała podczas ćwiczeń leżących. Oprócz tego są doskonałym przyrządem treningowym dla osób, które na aktywność fizyczną nie mają czasu i prowadzą siedzący tryb życia. Poduszka sensoryczna może być stosowana do poprawy postawy nie tylko w trakcie ćwiczeń, ale też podczas relaksu czy pracy. Wystarczy na niej usiąść lub podłożyć pod plecy, opierając się o płaskie podłoże (na przykład ścianę). Dostępne w różnych rozmiarach produkty firmy TOGU będą dobre dla każdego. Zestawy, takie jak TOGU 465400, są bardzo dobre dla dzieci. Dyski są kolorowe, co zachęci dziecko do ich używania, a stosowane podczas oglądania bajki pozwolą uniknąć poważnych problemów z postawą młodego człowieka.

Zaufane Opinie IdoSell
4.82 / 5.00 34 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-08-27
Ok
2023-08-20
Super
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel