Darmowa dostawa od 500,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Zestawy do badmintona

( ilość produktów: 7 )

Badminton to popularna gra dla dwóch osób. Mając zestaw do badmintona potrzebujemy tylko jednego partnera i trochę miejsca, by móc cieszyć się aktywnym spędzaniem czasu. Najczęściej gra się na powietrzu, ale jeśli pogoda nie sprzyja, można wyjąć zestaw również w pomieszczeniu. Jest to świetna gra dla dzieci. Rozwija koordynację, koncentrację i kondycję. Badminton to lepszy sposób spędzania wolnego czasu, niż gry komputerowe i nie tylko dla naszego ciała! Dzięki tej grze rozwijamy intelekt, bo musimy szybko przewidzieć kolejny ruch, a także poprawiamy relacje z innymi i uczymy się współzawodniczyć. Żeby miło spędzić z kimś czas, warto mieć przy sobie zestaw do badmintona, który można szybko rozłożyć i cieszyć się aktywnością. 

Co zawierają zestawy do badmintona?

Badminton nie jest grą, która wymagałaby wielkiego przygotowania. Wszystko, co potrzebujemy, to lotka i dwie rakiety. Zazwyczaj zestawy do badmintona zawierają więcej niż jedną lotkę, bo te delikatne przedmioty, które niszczeją od częstego uderzania rakietką. Nie inaczej jest w zestawie plażowo-ogrodowym Enero 3w1. W tym przypadku lotki są dwie, a siatka na słupkach teleskopowych pozwala cieszyć się grą w różnych miejscach. Zestaw można zabrać na plażę, do ogrodu i na podwórko. Sprawdzi się świetnie na wakacjach, na które zabierzemy go w oryginalnym opakowaniu. Zestawy do badmintona łatwo jest transportować i zabierać ze sobą w miejsca, do których musimy dojść. Tam, gdzie jest wiele osób, w tym dzieci, badminton jest dobrą alternatywą dla tenisa, bo przypadkowe uderzenie lotką jest mniej bolesne, niż piłeczką. 

Zestaw do badmintona z siatką

Do gry w badmintona siatka nie jest koniecznością. Grając towarzysko można ustalić połowę placu gry bez niej, ale jej obecność sprawia, że zestaw do badmintona z siatką  TALBOT-TORRO 4-Attacker Plus Set staje się bardziej uniwersalny. Siatka ułatwia grę, gdy zawodnicy zaczynają się przemieszczać, a także pozwala grać w inne gry zespołowe - na przykład siatkówkę plażową. Dla wyjeżdżających taki zestaw to doskonały wybór. Zajmuje mało miejsca w bagażu, a daje wiele możliwości. Nadaje się też na grę dla dwóch par jednocześnie, bo zawiera nie tylko 3 lotki, ale też 4 rakiety. Spędzając czas większą grupą nie trzeba wymieniać zawodników tak często, bo więcej osób może grać. Takie rozwiązanie jest dobre dla grupy przyjaciół i rodziców z dziećmi, którzy mogą zająć grą pociechy, a przy tym samemu spędzić czas aktywnie. 

Zaufane Opinie IdoSell
4.83 / 5.00 35 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-17
Wszystko
2023-08-27
Ok
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel