Darmowa dostawa od 500,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Sztangi

( ilość produktów: 22 )

Jeżeli marzy Ci się umięśniona sylwetka i wzrost siły mięśni, nie musisz przystępować od razu do treningów polegających na przerzucaniu bardzo dużej ilości kilogramów. Na początek lepiej zacząć od mniejszych obciążeń, a nawet postawić na inny rodzaj aktywności, w przypadku której przydatna okaże się sztanga. Fitness przy jej użyciu i wykonywanie takich ćwiczeń, jak choćby przysiady czy wyciskanie, stanowią lżejszą wersję treningu siłowego, który często okazuje się idealnie dostosowany do potrzeb kobiet oraz mężczyzn dopiero rozpoczynających swoją walkę o uzyskanie wymarzonej sylwetki. Jeżeli chcesz do nich dołączyć, będziesz potrzebować odpowiedniego sprzętu, dostępnego na stronie Athletic24.pl. Nie czekaj więc dłużej i wybierz jedną z proponowanych przez nas sztang fitness, przydatnych w czasie treningów siłowych w domowych warunkach.

Sztangi z obciążeniem – niezbędne w każdej domowej siłowni 

Możliwe do nabycia w naszym sklepie sztangi fitness to sprzęt, który znajdzie dla siebie miejsce w każdej domowej siłowni. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się ćwiczyć z dołączonymi do niej ciężarami, czy bez, za sprawą regularnych ćwiczeń stopniowo zaczniesz zwiększać swoją siłę. Korzystając z usług Athletic24.pl, stajesz przed szansą pozyskania przyrządów treningowych różnego rodzaju. Sztanga regulowana jest jednym z nich, a zarazem bardzo często wybieranym przez Klientów. Na jej popularność wpływa możliwość łatwego i szybkiego dopasowywania ciężaru, z którym zamierzają ćwiczyć jej posiadacze, a także wysoka jakość wykonania. Wszystkim zwolennikom treningów siłowych oferujemy również zestawy sztang regulowanych, w skład których wchodzą model prosty oraz łamany, a wraz z nimi obciążenia o szerokim zakresie, dostosowanym do potrzeb osób początkujących, jak też znacznie bardziej doświadczonych, jeśli chodzi o podnoszenie ciężarów.

Sztangi fitness do wykonania efektywnego treningu siłowego

Sztanga z obciążeniem to przyrząd, po który warto sięgnąć szczególnie w sytuacji, gdy okazuje się, że wykonanie poszczególnych ćwiczeń z użyciem hantli lub innego rodzaju sprzętu jest niemożliwe bądź po prostu mało wygodne. Na nasz asortyment składają się m.in. modele w mniejszej od standardowej wersji, z możliwością ich połączenia, aby uzyskać w ten sposób pełnowymiarową sztangę. W skład każdego z zestawów wchodzą oczywiście także niezbędne gryfy oraz zaciski, potrzebne do prawidłowego i bezpiecznego umieszczenia wybranych ciężarów. Nasze sztangi fitness i do siłowni wykonane zostały przez firmy HMS i BOWFLEX, których wyroby cieszą się dużą popularnością i uznaniem wśród osób mających na co dzień styczność z tego typu sprzętem. Będąc wykonanymi z odpowiednio wysokiej jakości materiałów, gwarantują swoim nabywcom długoletnią przydatność do bezpiecznego korzystania z nich bez względu na to, z jaką regularnością będą stosowane.

Na zaangażowanie których mięśni w czasie ćwiczeń pozwala sztanga i obciążenie?

Trudno znaleźć bardziej powszechnie znany przyrząd służący do zwiększania własnej siły, niż sztanga i obciążenie znajdujące się na niej. Będąc się na etapie wyposażania domowej siłowni, nie można więc zapomnieć o tego typu sprzęcie, nawet jeśli nie planujesz zostać w przyszłości drugim Arnoldem Schwarzeneggerem. Poza tym korzystanie z niego stanowi zawsze ciekawą odskocznię od innego rodzaju aktywności fizycznej. Wykonując poszczególne ćwiczenia ze sztangą, można również znacznie bardziej zaangażować m.in. mięśnie ud i pośladków, grzbietu, czworoboczny i równoległoboczny, mięśnie piersiowe i naramienne oraz wiele innych. Jak zatem widzisz, warto zainwestować w zakup produktu, jakim jest sztanga. Siłownia w nią wyposażona zawsze zyskuje na funkcjonalności, dokładnie tak, jak w wyniku wyposażenia jej w inne sprzęty z naszej oferty, np. ciężarki kettlebell czy drążki i poręcze
Zaufane Opinie IdoSell
4.83 / 5.00 35 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-06
Polecam. Łatwe w montażu, wygodne w użyciu.
2024-01-26
Wszystko w porządku
pixelpixel