Darmowa dostawa od 500,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Pennyboard

( ilość produktów: 10 )

Jeszcze kilka lat temu wszyscy deskorolkarze jeździli na podobnym sprzęcie. Teraz jednak nadszedł czas na duże zmiany. Dziś wiadomo bowiem, że w każdej przestrzeni przydają się inne cechy deskorolki, dlatego powstały takie produkty, jak pennyboard. Deski te mają inny kształt niż deskorolki klasyczne - ich tylna część jest węższa niż przód, a część środkowa bardziej opływowa. To zapewnia zwinność i zwrotność deskorolki, czyniąc ją doskonałą do jazdy po ulicy. Wszystkie mają ciekawe wzory i kolory, dlatego wiele korzystających z nich osób przykłada dużą wagę właśnie do kształtu. Ze względu na swoje możliwości penny deska jest obecnie jedną z częściej wybieranych, szczególnie przez tych, którzy chcą jeździć amatorko, na przykład ulicami miast.

Fiszka - deska doskonała do miasta

Dużo ludzi, szczególnie młodych, porusza się na deskorolce. Staje się ona niewiele mniej popularna niż rower, a Nordic Walking nie stanowi dla niej konkurencji. Przemieszczanie się deską jest dość szybkie i niezwykle wygodne. Z racji, że coraz więcej osób zaczęło jej używać w przestrzeni miejskiej, powstała pennyboard,inaczej fiszka. Jest to sprzęt zwinny, ułatwiający szybkie skręcanie. Dzięki temu reakcje na to, co dzieje się na ulicy, są lepsze, można bez problemu omijać nierówności, a także przechodniów. Pennyboard Enero graffiti to doskonała propozycja dla młodzieży i nie tylko. Zgrabny kształt tego modelu pozwala trzymać deskę w ręku, na przykład podczas poruszania się po sklepie. Nie trzeba więc martwić się, gdzie ją zostawić, kiedy gdzieś wchodzimy. Ten problem często mają użytkownicy rowerów. Skateboardziści mają możliwość zabrania środka transportu ze sobą, co jest sporym ułatwieniem. Mniej zajętego miejsca ułatwia też przechowywanie fiszki w domu.

Penny deska to ciekawy design

Deskorolki są częściej wybierane niż hulajnogi ze względu na łatwość schowania i przenoszenia. Dzieci też często zwracają uwagę na pennyboard, gdyż mają oryginalny wygląd. Fiszka to deska zarówno praktyczna, jak i ładna. Deskorolki te są oryginalnie stylizowane oraz kolorowe. To czyni je atrakcyjnymi także dla użytkowników, dla których zastosowanie jest mniej istotne. Wszyscy wiemy, że wygląd jest w dzisiejszych czasach ważny. Nie tylko wygląd człowieka, ale też przedmiotów. Większość osób zwraca uwagę na to, co je otacza, dlatego penny deska musi spełniać najwyższe standardy nie tylko funkcjonalne. Dobrze prezentującą się deskorolkę wszyscy będą podziwiać, dlatego większość deskorolkarzy właśnie taką wybiera.

Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 33 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-01-12
Polecam
2023-08-20
Super
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel